środa, 10 października 2012

Zwycięstwo Resovii.

Spotkanie na szczycie nie zawiodło oczekiwań kibiców. Mistrz i wicemistrz polski pokazali nam dobre zawody. Pierwszy set był wyraźnie dla siatkarzy gości. Wypracowali sobie bezpieczną przewagę, którą utrzymali do końca seta wygranego 25 - 22. Drugi set należał do gospodarzy, gdzie w pewnym momencie po serii kilku punktów z rzędu prowadzili 18 -11,a ostatecznie wygrali  25 - 20 .W trzecim secie znowu dominowała Skra Bełchatów i pewnie wygrała 25 - 16. Resovia nie poddała się i doprowadziła do tie-breaka wygrywając czwartą partie 25 - 21. W dogrywce początkowo prowadziła drużyna z Bełchatowa, ale mistrzowie polski szybko wzieli się do roboty i wygrali 15 - 11.
Po pięciosetowym boju zwyciężyła drużyna Asseco Resovia Rzeszów. Tym samym drużyna z Rzeszowa zrewanżowała się za porażkę w superpucharze polski.

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:20, 16:25, 25:21, 15:11)